Yeni Nesil Gençlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Nesil Gençlik

Bilgi Genel Forumu.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bende Geldim

4 posters
YazarMesaj
St.Lucifer
Plüton

İsim : -Atakan.

Bende Geldim Empty
MesajKonu: Bende Geldim   Bende Geldim Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 11:53 pm

Selam. Atakan ben. 17 yaşındayım. İzmir'de yaşıyorum. (Buca-Şirinyer) Siteyi bana Meryem önderdi. Yeni açılmış, sanırım. Umarım beraber güzel vakitler geçiririz. Um, kendimden bahsedeyim. Sıkı bir Supernatural fanıyım. Bunun dışında izlediğim diziler bir elimin parmakları kadardır diyebilirim. Tv izlemeyi sevemem öyle. Yabancı dizileri severim ama fazla dizi izlemeyi sevmem (Of saçma oldu Razz ) Müzik olarak, bi ara(3-4 senedir) kendimi Metal ve türevlerine vurmuştum. Berbat derecede Metal dinliyordum. sıkı bir headbanger dım diyebilirim Razz Ama bu aralar, Klasik Rock, hard rock, 60-70-80's rock falan dinliyorum. Animelere bayılırım. Death Note, en sevdiğimdir. (Favorim tabiki L'dur) Death Note sayesinde azcık buzcuk bir Japonca'm var. Ama tekrar yapmazsam tabi unutuyorum Very Happy Fazla uzun tuttum galiba, neyse. Bu kadar xD
Andúril
Admin
Andúril

İsim : Meryem

Bende Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Bende Geldim   Bende Geldim Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 12:45 pm

Hoşgeldin Atakan Very Happy
St.Lucifer
Plüton

İsim : -Atakan.

Bende Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Bende Geldim   Bende Geldim Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 1:35 pm

Hoşbuldum Meryem Very Happy
Lenny
Admin
Lenny

İsim : Fatih

Bende Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Bende Geldim   Bende Geldim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 9:34 pm

Hoşgeldin AtAKAN kalıcı olman dileğiyle ama bizdah kalıcı olamıyoruz lütfen siteyi ya paralı yapalım yoksa meklerimiz boşa gitcek bunu bi tooplantı yapalım sonunda karaklaştıralım
https://yeninesilgenclik.yetkinforum.com
Flame
Neptün
Flame

İsim : Onur Can

Bende Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Bende Geldim   Bende Geldim Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 3:23 pm

Hoş geldin Atakan burayada.
http://supernaturalfan.forumlux.net
Andúril
Admin
Andúril

Bende Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Bende Geldim   Bende Geldim Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:25 pm

Lenny demiş ki:
Hoşgeldin AtAKAN kalıcı olman dileğiyle ama bizdah kalıcı olamıyoruz lütfen siteyi ya paralı yapalım yoksa meklerimiz boşa gitcek bunu bi tooplantı yapalım sonunda karaklaştıralım
Paralı yaptın, kimse girmedi o zaman nolcak? Önce kurduğunu geliştir sonra paralı yaparsın.
Lenny
Admin
Lenny

İsim : Fatih

Bende Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Bende Geldim   Bende Geldim Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 10:25 pm

Andúril demiş ki:
Lenny demiş ki:
Paralı yaptın, kimse girmedi o zaman nolcak? Önce kurduğunu geliştir sonra paralı yaparsın.

Tamamda b iz girmiyoruzki ne olcak halimiz
https://yeninesilgenclik.yetkinforum.com
Andúril
Admin
Andúril

Bende Geldim Empty
MesajKonu: Geri: Bende Geldim   Bende Geldim Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 12:40 pm

Ben de onu diyorum zaten Very Happy

Bende Geldim
1 sayfadaki 1 sayfası