Yeni Nesil Gençlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Nesil Gençlik

Bilgi Genel Forumu.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Supernatural-Konusu ve Genel Bilgiler

3 posters
YazarMesaj
Andúril
Admin
Andúril

İsim : Meryem

Supernatural-Konusu ve Genel Bilgiler Empty
MesajKonu: Supernatural-Konusu ve Genel Bilgiler   Supernatural-Konusu ve Genel Bilgiler Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 1:13 am

Supernatural-Konusu ve Genel Bilgiler 003mm
Dizi Dean Winchester(Jensen Ackles) ve Sam Winchester(Jared Padalecki) kardeşlerin babalarının kayıp olmasından sonra tekrar bir araya gelip Sam'in bıraktığı avcılığa geri dönmesiyle başlar. Dizi kardeşlerin bir çok tür yaratık, hayalet, şeytan vb. bir sürü varlığın avcılığını yaptıklarını anlatır. Dean ve Sam arasındaki özel ilişki ön plandadır. Sam'in daha 6 aylıkken kanına şeytan kanı karışması nedeniyle özel güçleri vardır, Dean ise bu güçleri kullanmaması gerektiği konusunda kararlıdır ve bu yüzden aralarında çok tartışmalar olur. Dean, içki ve kadın düşkünüdür. Fakat, oldukça cesur ve gururludur. Kardeşi Sam'e ona olan bağlılığı etkilenmemizi sağlar. Dean eğlenceli, klasik rock hayranı ve hiç birşeyden korkmayan biri gibi görünsede onunda korktuğu ama saklamayı tercih ettiği şeyleri vardır ve Sam bu yüzden çok zorlanır. Sam ise merhametli, zeki birisidir. Sevgilisi Jessica birinci bölümde ölmüştür ve kendini bunun için hep suçlu hissetmiştir. Dizi hem dram, hem korku, hem de komedi yönünde izleyicileri ekrana bağlar.

Başroller
Jensen Ackles , Dean Winchester rolünde
Jared Padalecki , Sam Winchester rolünde
Misha Collins , Castiel rolünde

Diğer Oyuncular

Mark Pellegrino , Lucifer rolünde
Jeffrey Dean Morgan , John Winchester rolünde (2005-2006)(ölü)
Nickie Lynn Aycox , Meg Masters rolünde (2005-2006)(Ölü)
Samantha Ferris , Ellen Harvelle rolünde (2006-2007)(ölü)
Alona Tal , Joanna Beth "Jo" Harvelle rolünde (2006-2007)(ölü)
Chad Lindberg , Ash rolünde (2006-2007)(Ölü)
Jim Beaver , Bobby Singer(2006-?)(Canlı)
Sterling K. Brown , Gordon Walker rolünde (2006-2007)(Ölü)
Charles Malik Whitfield , FBI Ajanı Victor Henricksen rolünde (2007-2008)(Ölü)
Lauren Cohan , Bela Rolünde (2007-2008)(Ölü)
Katie Cassidy daha sonra Genevieve Cortese , Ruby rolünde (2007-2009)(Ölü)
Julie McNiven , Anna rolünde (Ölü)

Kitapları

Supernatural Nevermore

Yazarının Keith R.A.Decandido olduğu "Supernatural Nevermore" adlı kitap Mart 2010'da çıkmıştır. Türkçe'ye "Supernatural Bir Daha Asla" olarak çevrildi.

Supernatural Witch's Canyon

Yazarının Jeff Mariotte olduğu "Supernatural Witch's Canyon" adlı kitap Temmuz 2010'da çıkmıştır. Türkçe'ye "Supernatural Cadı Kanyonu" olarak çevrildi.
Serinin Diğer Kitapları

* Supernatural: Bone Key(Kemik Anahtar) (Yazarı Keith R.A. Decandido)

* Supernatural: Heart Of The Dragon(Ejderhanın Kalbi) (Yazarı keith R.A. Decandido)

* Supernatural: Unholy Cause(Kutsal Olmayan Neden) (Yazarı Joe Schreiber)

* Supernatural: War Of The Sons(Oğulların Savaşı) (Yazarı Rebecca Dessertine)

* Supernatural: John Winchester's Journal(John Winchester'in Günlüğü) (Yazarı Alex Irvine)

* The "Supernatural" Book Of Monsters, Spirits, Demons and Ghouls(Canavarlar, Ruhlar, Şeytanlar ve Gulyabaniler Kitabı) (Yazarı Alex Irvine)

Çizgi Romanları

* Supernatural: Origins (Yazarı Peter Johnson)

* Supernatural: Rising Son (Yazarı Peter Johnson)

Chupacabra
Admin
Chupacabra

İsim : Çağatay

MesajKonu: Geri: Supernatural-Konusu ve Genel Bilgiler   Supernatural-Konusu ve Genel Bilgiler Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 4:21 pm

Ya hala şunu takip etmiyorum ama zaten şimdi başlasam bile hiçbirşey anlayacagımı sanmıyorum. E eski sezonları izlemeye başlasam ohoo uzun sürer. En iyisi hiç girmeme. Razz
https://yeninesilgenclik.yetkinforum.com/
Lenny
Admin
Lenny

İsim : Fatih

MesajKonu: Geri: Supernatural-Konusu ve Genel Bilgiler   Supernatural-Konusu ve Genel Bilgiler Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 8:28 pm

Olum hiç oyle deme ben nisan 14 de bi başladım 4 temmuzda tüm sezınları bitirdim yani 1.ve 2. sezonun yanında 3,4,5 sözü bile yapılmaz ama herşeyi çözemek için 1 le 2 yede izlemek lazım 1ve2'de manyak bölümler var yannız ondan şiddetle tavsiye ederim Very Happy
https://yeninesilgenclik.yetkinforum.com
Andúril
Admin
Andúril

İsim : Meryem

MesajKonu: Geri: Supernatural-Konusu ve Genel Bilgiler   Supernatural-Konusu ve Genel Bilgiler Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 8:32 pm

Sen başla gerisi gelir demek istemiş yani kısaca Very Happy Ben de başladığımda 3 sezon vardı, ne spoilerlar yedim de vazgeçmedim hede hödö

Supernatural-Konusu ve Genel Bilgiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chuck-Konusu ve Genel Bilgiler
» Merlin-Konusu ve Genel Bilgiler
» How I Met You Mother-Konusu ve Genel Bilgiler
» Ghost Whisperer-Konusu ve Genel Bilgiler
» Supernatural Bölümlerden Enstantaneler :