Yeni Nesil Gençlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Nesil Gençlik

Bilgi Genel Forumu.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.)

+2
Lenny
Shadowcat
6 posters
YazarMesaj
Shadowcat
Admin
Shadowcat

İsim : Hazal

Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.) Empty
MesajKonu: Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.)   Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.) Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:01 pm

İlk soru NadyaBlack ve Goldenfang'a.
Shadowcat.: ''Evet ilk nerde tanıştınız, ne hissettiniz ilk görüşte?''
Nadyablack: Alper benim en yakın arkadaşımın kuzeni geçen yaz kuzeninin aile pansiyonunda havuzda tanıştık.
Goldenfang: valla ben o kısmında koptum yan anlamıyla Very Happy direk yani kaldım diyebilirim Very Happy
nadya black: ilk görüşte aşk gibi birsey sanırım Very Happy
Soru Lizzielevie'ye.
''Nasılsın Napıyon Very Happy''
Cevap: ''*iyiyim ama yorgunum''
''Neden Yorgunsun?''
Cevap: bilmem bu gün üstümde bir halsizlik var Very Happy sabahta güneş mi çarptı ne dışardaydım
Soru Lenny'e.
Fatih, bu kadar çapkın olmanın sebebi nedir
nadya black: oo:D
Ben: Hadi fatih... hadi fatih :z
*soryy düştüm
*ee fatih hadiiii Very Happy
LizzieLevi: bence fatihte düştü Very Happy
Shadowcat.: kaçmış olabilir Very Happy
LizzieLevi: Very Happy:D belki
nadya black: ene fatih yok Very Happy
Shadowcat.: tamam diğer soru
nadya black: ya o zaman esraya gelsin:D
Shadowcat: buluşmanızı anlatın len:D
nadya black: evet evet yaşasın Very Happy Şimdi öncelikle çok güzel bir bulusmaydı çok heycanlıydık kadıköy iskelede bulustuk Very Happy işte sonrasında bişeyler yiyip içtik falan Very Happy
LizzieLevi: ben o gün özel olarka erken kalkmıştım ve kuzenimide sürüklemiştim hatta:Z gerçi oda hevesle gelirim dediydi ama miskiniz erken kalkmayı sevmiyoryz:D bana pardon diyeni hatırlıyosun dmi zeynep :Z:Z
(NOT: :Z LER BİZİM ARAMIZDA KULLANDIĞIMIZ BİR GÜLÜCÜK SMİLEYİDİR)
nadya black: Evet kuzenin de çok tatlı biriydi Very Happy sonra alışveriş yaptık eğlendik Very Happy
LizzieLevi: aynen Very Happy sağol bu arada zeynepm Very Happy oda senin icin aynısnı sölemişti yolda giderken Very Happy doğal olarak iletemedim:D
nadya black: *eheh olsun çok mutlu olduk birbirimizi gördüğümüze Very Happy
LizzieLevi: ivet Very Happy hele iskelede ilk karsılastıımızdaki duyguları anlatamam yani Very Happy
nadya black: evet sarıldık böyle sıkı sıkı Very Happy
Shadowcat.: ne güzel bir gün geçirmişsiniz:z ee sizde bana sorun bari:D
nadya black: evet Very Happy soralım hemen Very Happy
nadya black: Hazal hanım neden turizim ve otelcilik Very Happy
Goldenfang: yaz mevsimini seviyorum gibi bi cevap gelmesin ama Razz
nadya black: Very Happy
Shadowcat. : öhöm Very Happy şey... İpek Ongun'un bir genç kızın gizli defteri serisinde serra turizmci oluyordu yaşadıkları çok hoşuma gitti tam da o sıralar ailem oyuncu olabilmeme izin vermeleri için elime başka bir meslek almamı şart koşmuşlardı bende turizimin sevecen kollarına attım kendimi pişman da değilim Very Happy
nadya black: oo iyimis ben dün okudum arkadaşlar arasındayı :Z
LizzieLevi: ben okumustm ama pek hatırlamıom Very Happy son sayfası yırtıktı zaten Very Happy
Shadowcat.: Esra hanım neden Dean neden Sam değil :z(Supernatural)
LizzieLevi: beni zamanında en çok zorlayan soru Very Happy
Shadowcat. : yanıt istiyorum:D
LizzieLevi: en başında dean çünkü bu 1. neden adama ilk dakikada ilk repliğinde çarpıldımda ondan :Z 2. sam tam benim gibi bencil, kendi kararlarını vermek isteyen, inatçı yinede abisini seviyor falan.
dean tam bir abi, sadık, koruyucu oda hep babasının izinden gitmiş, kardeşini kaybetmekten deli gibi korkuyor. ondan Very Happy anlatabildim mi bilmiyorum aralarındaki ilişkiyi geçtim hani sam le ben karşı karşıya gelsek görüş farklılık kavgasından birbirimizi yer dururuz, ama dean ben ona ayak uydururm oda belki zamanla bana Very Happy
nadya black: ooh ooh:D
LizzieLevi: Very Happy:D
Shadowcat. : sonra Alper bey üniversitede hangi bölüm ve neden o bölüm?
Goldenfang: üniversitede kimya çünkü kimyayı severim ve puanım en iyi meslek olarak oraya yetti Very Happy
Goldenfang röpörtajdan ayrılır.
Shadowcat: Zeynep Hanım neden Alper Bey Very Happy ?
Shadowcat.: zeynep hanııımm! neyse bana soru sorun :z
nadya black: çünkü alperi seviyorum sevmemin nedeni de onunla çok fazla ortak noktamızın olması ailelerimizin tanısması aynı şeylerden hoşlanmamız falan Very Happy
LizzieLevi: 30 second to mars dinler misin ve neden fanfiction yazmıyorsun :Z bi ben de eksk kalmıyım dedim:D
Shadowcat.:Yok dinlemem bilmem bile onu :z fanfiction yazmışlığım var deces et peine adında hatta hikaye yazmamın temeli o fictiona dayanır bir ara hortkuluk avcısındaydı ama kapanmıştır büyük ihtimalle...
https://yeninesilgenclik.yetkinforum.com
Lenny
Admin
Lenny

İsim : Fatih

MesajKonu: Geri: Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.)   Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.) Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:08 pm

Lenny'w soru var lenny o anda pc sisi kafayı yiyo onu nasıl düzeltirim diye kara kara düşüniyo hayyy Very Happy
Shadowcat
Admin
Shadowcat

MesajKonu: Geri: Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.)   Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.) Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:10 pm

Hhayahahyt başka röportajlara Fatihcim
nadyablack
Moderatör
nadyablack

MesajKonu: Geri: Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.)   Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.) Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:13 pm

Çok iyi çok iyi Very Happy
Andúril
Admin
Andúril

İsim : Meryem

MesajKonu: Geri: Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.)   Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.) Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:24 pm

Olmadığım röportajı okumam hıh Razz
Chupacabra
Admin
Chupacabra

İsim : Çağatay

MesajKonu: Geri: Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.)   Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.) Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:46 pm

Bu nasıl röportaj arkadaş, resmen msn loguna koymalık yani. Razz Hey Allah'ım ya. Twisted Evil
https://yeninesilgenclik.yetkinforum.com/
Shadowcat
Admin
Shadowcat

MesajKonu: Geri: Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.)   Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.) Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:51 pm

Ben böyle istedim.
İtirazı olan?
Very Happy
Chupacabra
Admin
Chupacabra

İsim : Çağatay

MesajKonu: Geri: Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.)   Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.) Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:56 pm

Ben. Twisted Evil
https://yeninesilgenclik.yetkinforum.com/
Shadowcat
Admin
Shadowcat

MesajKonu: Geri: Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.)   Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.) Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 11:01 pm

Very Happy Sizlerlede başka röportajlara.
Shadowcat ile röportajların sultanı to be continued...
goldenfang
Plüton
goldenfang

İsim : Goldenfang

MesajKonu: Geri: Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.)   Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.) Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 12:29 pm

güzel röportajdı be Very Happy

Ortaya Karışık. (Shadowcat- nadyablack- LizzieLevi- Lenny- Goldenfang.)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NadyaBlack
» Goldenfang
» Kitty Preyde (Shadowcat)