Yeni Nesil Gençlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Nesil Gençlik

Bilgi Genel Forumu.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Andúril

5 posters
YazarMesaj
Andúril
Admin
Andúril

İsim : Meryem

Andúril Empty
MesajKonu: Andúril   Andúril Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 11:36 pm

Yıllardır yazmaktan bıkmadığım klasik girişim: Ben Meryem (vay canına) Neredeyse 17 yaşındayım ama forumda hala 15 görünüyorum, bunu "yaşlanmıyorsun" kapsamında iltifat olarak alıp forumun inceliğine veriyorum Razz İzmirliyim, Galatasaraylıyım, Buca Anadolu Lisesi'nde inekliyorum.
Nick değişikliğine gittiğim için beni tanımayanlar çıkabilir (gerçi yngde adımla biliniyorum ama neyse Very Happy) Eskiden Pesimisticc'dim o sondaki C harflerini özleyeceğim ama hep özendiğim anlamlı nick furyasına katılmış oldum. LOTR hayranları Anduril'in ne olduğunu bileceklerdir.
Geri kalan kısmı kategorileştiriyorum.
Sevdiğim Diziler: Supernatural, Himym, House M.D, Merlin, The Big Bang Theory. Ve biten iki muhteşem yapıt Lost ve Prison Break.
Dinlediklerim: Kesinlikle grup ya da sanatçı adı vermeye başlamıyorum bitiremem çünkü. Kısaca Metal ve Pop kültürüm geniştir, ikisini bir bünyede barındıryorum evet.
Favori Filmlerim: Bunlar da çok hp serileri falan bildiğimiz şeyler. Eternal sunshine of the spotless mind, The butterfly effect, Fight Club vs. herkeste iz bırakan filmleri seviyorum.
J'le başlayan oyuncuları sevdiğimi farkettim. Johnny Depp, Jensen Ackles, Jared Padalecki... Onlar dışında Will Smith, Jim Carrey, Orlando Bloom, Elijah Wood, Nicholas Cage, bayanlardan; Helena Bonham Carter, Keira Knightley, Kate Winslet, Emma Watson, Katie Cassidy ve daha sayamadığım niceleri...
Okuduklarım: Gece evi serisi, Açlık oyunları serisi, Yüzüklerin Efendisi serisi (daha bitmedi), Harry Potter serisi, Adam Fawer kitapları, aksiyon romanları, aslında her bi halt romanları yani çok sıkıcı olmadığı sürece her türlü şeyi okuyabilirim.
Tüm bunların haricinde Photoshop'a oldukça ilgiliyim. Şekle çok önem veren bir insanım, bazen kötü sonuçlar doğuran bir huy bu ama yardımı da dokunmuyor değil. İçime sinmeyen en ufak bir şey bile bırakmamaya çalışırım ki takıntıya dönüşmesin. Varlığından haberimin bile olmadığı takıntılarımı keşfediyorum her geçen gün. Sorunlu diyebilirsiniz bana, alınmam.
Tekrar toplanmamıza çok sevindim, emmafanstan bu yana bilmemkaçıncı sitemiz olsa da hala toplanabildiğimizi görmek güzel Very Happy Kfk'yı da özlemiştim zaten Razz Bu sefer genişleyip daha büyük bi aile olacağımızı düşünüyorum, hadi bakalım Razz

En son Andúril tarafından Çarş. Ağus. 18, 2010 11:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Flame
Neptün
Flame

İsim : Onur Can

Andúril Empty
MesajKonu: Geri: Andúril   Andúril Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 11:38 pm

Sana hoş geldin diyemiyorum Meryem Very Happy The Flame of the West Wink Very Happy
http://supernaturalfan.forumlux.net
Chupacabra
Admin
Chupacabra

İsim : Çağatay

Andúril Empty
MesajKonu: Geri: Andúril   Andúril Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 11:44 pm

Hoşgeldin Meryem. Nick değişikliği iyidir, bende uzun yıllar sonra bir değişikliğe gittim, sıfırdan başlıyoruz bakalım. Razz İnşallah büyüyüp çok daha kalabalık bir ortam kurarız burada. O Kfk'yıda başınıza yıkacam ama durun bakalım. Hadi hem iyi eğlenceler hem kolay gelsin. Razz
https://yeninesilgenclik.yetkinforum.com/
Andúril
Admin
Andúril

Andúril Empty
MesajKonu: Geri: Andúril   Andúril Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 11:46 pm

Hepimiz hoşgeldik Onur Very Happy Nickim nickini kapsıyor bunu unutma Razz
Elinden geleni ardına koyma Çağatay Razz Umarım dediğin gibi olur sitenin geleceği Very Happy
Flame
Neptün
Flame

İsim : Onur Can

Andúril Empty
MesajKonu: Geri: Andúril   Andúril Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 11:47 pm

Feminist kadınlar nolcak Very Happy
http://supernaturalfan.forumlux.net
nadyablack
Moderatör
nadyablack

Andúril Empty
MesajKonu: Geri: Andúril   Andúril Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 11:48 pm

Hoşgeldin meryem evet kfk isteriz yasasın jocolor
Andúril
Admin
Andúril

Andúril Empty
MesajKonu: Geri: Andúril   Andúril Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 11:51 pm

Beyonce de feministmiş olum Very Happy O haberi gördüğümde bi Kfk olsa da orda paylaşsam diye düşünmüştüm neyse Razz Hoşbulduk zeynep hug
Lenny
Admin
Lenny

İsim : Fatih

Andúril Empty
MesajKonu: Geri: Andúril   Andúril Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 12:14 am

Hoşgeldin meryem ya başında beri vardın am olsun hoşgeldin Very Happy
https://yeninesilgenclik.yetkinforum.com
Andúril
Admin
Andúril

Andúril Empty
MesajKonu: Geri: Andúril   Andúril Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 12:19 am

Senden sonra geldiğim için seninki mantıklı oldu Fatih Very Happy Hoşbulduk Very Happy

Uzun süre sonra gelen edit: Jim Carrey'nin da J'le başladığını yeni farkettim hönk Shocked iks de

Andúril
1 sayfadaki 1 sayfası