Yeni Nesil Gençlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Nesil Gençlik

Bilgi Genel Forumu.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir Dilek Tut Benim İçin / Maeve Bincy

YazarMesaj
Shadowcat
Admin
Shadowcat

İsim : Hazal

Bir Dilek Tut Benim İçin / Maeve Bincy Empty
MesajKonu: Bir Dilek Tut Benim İçin / Maeve Bincy   Bir Dilek Tut Benim İçin / Maeve Bincy Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 3:36 pm

Kitabın adı:Bir Dilek Tut Benim İçin
Yazar : Maeve BINCHY
Yayınevi : Doğan Kitapçılık
Çeviri : Lale BUDAK

ÖZET

"Bir Dilek Tut Benim İçin" Binchy’nin 1982’de yayımlanan ilk kitabı.
Biri İngiliz, biri İrlandalı iki kız çocuğunun ilk aşkları, evlilikleri, doğumları, kavgaları, ölen yakınları…
Yaşadıkları imkânsızlıklara rağmen birbirine kenetlenen, dostlukları sayesinde ayakta kalmayı başaran iki arkadaşın hayatlarındaki çalkantılı 20 yılın hikâyesi…

Binchy, iki ülke ve iki aile arasındaki farkları gözler önüne sererek kitabın çatısını oluşturuyor. Kitabın ilk bölümleri fazlasıyla esprili.
Maeve Binchy, sıcacık bir dille ve büyük bir şefkatle yazdığı romanında iki uyumlu karakterin zengin tasvirleriyle dolu mükemmel bir hikâye anlatıyor.

'Rüzgar Gibi Geçti'den sonra okuduğum en etkileyici roman'
The Independent

'Öyküleştirme yeteneğinin olağanüstü bir anlatımla buluştuğu olağanüstü bir roman.'
kaynak: Baktabul Msn messenger ifadeleri, Avatar, gif, smiley, Resimli Siirler, izle, indir, Komik Resimler, programlar, Resimleri, Haberler http://www.baktabulum.com/kitap-ozetleri-ve-dergi/114499-bir-dilek-tut-benim-icin-maeve-binchy-bir-dilek-tut-benim-icin-kitap-ozeti.html
Jeffrey Archer

'Tam anlamıyla muhteşem bir roman: sürükleyici, ustaca resmedilmiş bir atmosfer. Üstelik çok eğlenceli.'
The Los Angeles Times
https://yeninesilgenclik.yetkinforum.com

Bir Dilek Tut Benim İçin / Maeve Bincy
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Büyük olmak için.."
» ''Kazanmak için oynayacağız..''